לנה קנטור
פסיכותרפיה, טיפול רגשי ממוקד לילדים ובני נוער

אזור שירות: קריית אונו, והמרכז. טלפון: 050-9993331

לנה קנטור

שמי לנה קנטור, מטפלת מוסמכת בטכניקות מתחום הפסיכותרפיה, מתמחה בטיפולים ממוקדים קצרי מועד לילדים ונוער. 

מטרת פסיכותרפיה או טיפול רגשי - להסיר מכשולים לצורך שינוי אמיתי, ריפוי וצמיחה.

הטיפול הוא תהליך שמטרתו לזהות את הקונפליקט הפנימי בבסיס החרדה / פחד / דכאון / מצוקה או קושי מסוים של הילדים / ילדות והנערים / נערות, לתת לקונפליקט הפנימי מענה ולהתקדם בחיים. מי שחווה מצוקה רגשית המאלצת אותו לבקש עזרה, בהכרח בהישג ידו תשובות לריפוי מלא. תפקידו של המטפל להנחות למציאת אותן התשובות.

במשך השנים, גיבשתי את אמונתי כי הבסיס לתהליך ריפוי אמיתי וצמיחה אישית טמון בשאיפה וברצון לחיות מתוך בחירה חופשית ומודעת ולא להיות מנוהלים ע״י הפחדים, הכאבים והחרדות שלנו וכך גם אצל ילדים ונוער.

דוגמא לכך הן האסטרטגיות שאנחנו מגייסים בילדות כדי להגן על עצמינו מפני כאב ופחד, היוצרות מכשולים בהגשמה עצמית בגיל מבוגר. פעמים רבות אנחנו ממשיכים להחזיק באותם דפוסי התנהגות ומחשבה במקום ליישם את הידע והניסיון שרכשנו במהלך השנים.

לימודים ותעודות רלוונטיות

- אני בעלת הכשרה אקדמית ברפואה הקונבנציאונלית MSc.Pharm - תואר ראשון ברוקחות, שני בביולוגיה חישובית.

- במקביל פניתי לתחום של רפואה אלטרנטיבית ופסיכותרפיה. למדתי במכללת רידמן, אצל מאסטרית EFT והמון למידה עצמאית.

אני מזמינה אתכם להחזיר לילדכם את הסמכות הפנימית, העוצמה ובחירה חופשית ומודעת בכל תחום בחיים!

לנה קנטור, פסיכותרפיה

הכרת תודה...

במהלך השנים, זכיתי לעבוד עם ילדים ונוער רבים אשר הגיעו עם רצון לפתור קושי / מצוקה, להתקדם, לצמוח, להעריך את עצמם ולאפשר ביטוי עצמי במציאות היומיומית.

אני מלאת הכרת תודה והערכה על האפשרות שאתם הענקתם לי - להנחות אתכם ואת ילדכם בתהליך של יצירת שינוי. מודה לכם על האמון שנתתם בי, על המוכנות והאומץ שלכם ושל ילדכם להתבונן פנימה ולהכיר ברגשות (גם הלא נעימים). אומנם התהליך של כל אחד ואחת הינו ייחודי, תמיד מתגלים בו עוצמות פנימיות, חוזק, אהבה והערכה עצמית.

כל תהליך, ללא יוצא דופן, לימד וקידם אותי משמעותית ברמה המקצועית, אך בראש ובראשונה ברמה האישית. היכולת שלנו ליצור שינוי משמעותי ולמצוא פתרונות דרך התבוננות פנימית הינה מדהימה, מרגשת ומעצימה! תודה לכם ולילדים האלופים שלכם!!!

חלק מהכרות תודה רבות שאני מוקירה ומעריכה:

אחרי 4 פגישות עם אמא לילד בן 9 עם קשיים באינטרקציות בין אישיות וחוסר יכולת לשאת רגש שלילי, אמו שלחה לי הודעה שקיבלה מהמחנכת: "...רציתי לשתף בשינוי המשמעותי והמשמח שעובר עליו בשבוע האחרון. הוא לוקח חלק פעיל בשיעורים, יוצר קשרים טובים עם חברים ומשחק איתם בנועם בהפסקות... אני נהנת מאוד לראות כיצד הוא פורח, מחייך ומצטיין בתחום הלימודי והחברתי יחד! כל הכבוד על כל העבודה הטובה שלך!!"

"היי לנה... קרו לי המון דברים ואני מרגישה שלספר את מה שעברתי ייקח שעות אבל חשוב לי לשתף אותך באיזושהי צורה כי התהליך שעשיתי איתך מאוד משמעותי לי..."

"הבהרת לי דברים וחידדת אצלי תובנות וזה המקצוע והתפקיד שלך ואני מתמודדת עם זה. כל פגישה איתך מעשירה אותי וגם נוגעת בחולשות שלי וזה טוב..

הטיפול מתאים לכל ילד /ה, נער /ה החווה מצוקה רגשית, בין אם זו חרדה, פחד, דכאון, טראומה או מצוקה על רקע בעיה פיזית וצריכים להתגבר עליהן.

לנה קנטור - פסיכותרפיסטית, טיפול רגשילנה קנטור - טיפול רגשי לילדים ונוער

לנה קנטור
פסיכותרפיה, טיפול רגשי ממוקד, שחרור חסמים רגשיים במבוגרים, לילדים ובני נוער

אזור שירות: קריית אונו, אזור המרכז

טלפון: 050-9993331

דואר אלקטרוני: lnkantor@gmail.com